Paskolų internetu privalumai ir trūkumai

Paskolų rinka, ypač mikrofinansų organizacijų (MFO) srityje, auga mūsų šalyje. Tai, be kita ko, lemia tokių paslaugų paklausa tarp gyventojų, kurie dažniau ima greituosius kreditus „iki atlyginimo dienos“.
Mikrofinansų populiarumą lemia jų pranašumai potencialių skolininkų akyse: pinigų išdavimo greitis rankose, santykinis paskolos gavimo paprastumas, maži reikalavimai dokumentams ir skolininkų pajamos. Didėjantis populiarumas ir galimybė kreiptis dėl paskolų internetu. Teminėse svetainėse netgi galite rasti organizacijų reitingą su reikalinga informacija, kad būtų galima pasirinkti pagrįstai.

Nepaisant to, kad paskolos MFO turi trūkumų, tokių kaip aukšta palūkanų norma, didelės permokos pavėluoto paskolos grąžinimo atveju, galimas papildomų komisinių mokestis, nedidelės sumos ir paskolų sąlygos, daugelis skolininkų ir toliau ima paskolas filialuose organizacijose ar internete. Tačiau tokios paskolos yra pateisinamos tik tuo atveju, jei jos imamos trumpam laikotarpiui ir paskolos gavėjas turi galimybę jas grąžinti. Priešingu atveju jie gali tapti didelių išlaidų priežastimi.

Paskolos-internetu.eu įkūrėjas ir savininkas Eugenijus Mockaitis pabrėžia, kad akivaizdus pliusas kreipiantis dėl paskolos internete yra tas, kad nereikia niekur eiti, bent jau tol, kol paskola bus patvirtinta. Kai kurios organizacijos net išduoda paskolas internetu - už elektroninius pinigus ar kortelę. Beje, paskolą kortelėje galite gauti banke, taip pat pateikdami paraišką svetainėje. Paraiškos apdorojimo greitis ir paskolos patvirtinimo sąlygos, vėliau jas pervedant į kortelę arba gavus filiale, priklauso nuo pasirinktos organizacijos.

Kitas privalumas yra galimybė sąmoningai ir lėtai pasirinkti greitųjų kreditų bendrovę ar banką, internete taikant teminius išteklius. Kredito gavėjas turi galimybę palyginti ne tik paskolos išdavimo organizacijos palūkanų normas ir reikalavimus, bet ir kruopščiai išnagrinėti vienodai svarbias sąlygas: išankstinio grąžinimo galimybę, netesybas už laiku nesumokėtą paskolą ir pan. ant.

Mes priduriame, kad paskolos iki atlyginimo dienos, kurioms būdingos aukštos palūkanų normos ir paskolos gavėjui nepalankios sąlygos, nėra panacėja finansinėms problemoms spręsti. Jų turėtumėte griebtis tik kraštutiniais atvejais, kai pinigų reikia trumpam laikotarpiui, tiksliai žinant, kad paskolą grąžinsite laiku. Ne mažiau svarbu atidžiai išnagrinėti visas paskolos sąlygas ir visas sutarties sąlygas.

1940edd9f053f138f26a8c77329c9093